Меню
Корзина

Ключі для ремонту авто

Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)

Ключі для ремонту авто

При ремонті автомобілів на СТО майстру часто доводиться відкручувати різні кріпильні деталі. Для цього використовують спеціальний авто. У нашому інтернет-магазині можна купити ключі для ремонту авто за вигідною ціною. У продажу представлені ріжкові, торцеві, гайкові моделі, а також набори для професійного використання в автосервісі.

Наявність товару, його характеристики можна подивитися в каталозі. Замовити можна на сайті в будь-якій кількості. На пропоноване обладнання та інструмент для обслуговування транспортних засобів надається офіційна гарантія якості. В період акцій і знижок клієнти можуть отримати хорошу економію.

Продаж ключів для СТО здійснюється з доставкою в Київ, Харків, Дніпро, Одесу та інші міста України.

Асортимент ключів для ремонту автомобіля в інтернет-магазині Profline

Спецінструмент застосовується для виконання авторемонтних робіт. Затребуваними є наступні види ключів для ремонту машин, які можна замовити в нашому онлайн-магазині:

  • Балонні телескопічні. Застосовується для виконання шиномонтажних робіт, відкручування і закручування гайок на колесах авто. Має L-подібну конфігурацію. Матеріал виготовлення - високоміцна хромванадієва сталь з антикорозійним покриттям, що забезпечує стійкість до зношування, міцність і довговічність. Завдяки телескопічною рукоятці, можна регулювати довжину плеча і зусилля, що спрощує і полегшує роботу. З її допомогою можна дістати кріплення в найскладнішому місці машини без додаткових пристосувань. У комплект можуть входити знімні головки, які надійно фіксуються кульковим елементом. Рукоятка ергономічної форми зі спеціальним покриттям не ковзає навіть у вологих руках.
  • Комбіновані. Оснащуються тріскачкою, застосовуються для слюсарних робіт, дозволяє легко відкручувати різьбові кріплення. Виготовлений із сталі, легованої хромом і ванадієм. Тріскачка дозволяє проводити роботи з ходом в 5 градусів. Кільцева частина приєднана шарніром, тому її можна встановити в будь-яку позицію в діапазоні 180 градусів.
  • Набір ключів комбінованих. Складається з 12 предметів розмірів від 8 до 19 мм. Виготовлені за технологією холодного штампування. Нахил кільцевої частини становить 15 градусів, що забезпечує зручний монтаж.

Параметри вибору

При виборі ключів для автосервісу враховувати наступні моменти:

  • Високоякісний інструмент повинен бути виготовлений з легованої інструментальної сталі, оснащуватися рукоятками ергономічної форми з нековзним накладками.
  • Для вирішення широкого спектру завдання слід вибирати пристосування з максимальним розмахом форм і розмірів.
  • Кейс з міцного пластику алюмінію забезпечує зручне зберігання і транспортування.
  • Поверхня інструменту повинна бути гладкою, однорідною, без зазубрин і дефектів.

Якщо потрібна консультація, наші менеджери допоможуть розібратися з технічними питаннями і зробити правильний вибір.

Ключі для ремонту авто ціна в Україні

Найменування товару Ціна
Набір ключів комбінованих з тріскачкою та карданом 12 предметів, 8-19 мм. Profline 60229-К 845.00 грн
Набір ключів комбінованих з тріскачкою 12 предметів, 8-19 мм. Profline 60229 850.00 грн
Ключ рожково-накидний з тріскачкою 17 мм Profline 60017 100.00 грн
Ключ рожково-накидний з тріскачкою 13 мм Profline 60013 80.00 грн
Ключ рожково-накидний з тріскачкою 10 мм Profline 60010 80.00 грн
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.