Меню
Корзина

Тестери витоку в циліндрах

Набір для діагностики витіків з блоку циліндрів ГБЦ автомобіля з перехідниками Profline 31025 Набір для діагностики витіків з блоку циліндрів ГБЦ автомобіля з перехідниками Profline 31025
Новинка
Бренд: Profline Нет в наличии: В наличии
Набір для діагностики герметичності головок блоків циліндрів Profline 31025 призначений для вимірюванні кількості CO2, яка знаходиться в системі охолодження. Спеціальна рідина реагує на наявність СО2, змінюючи свій колір. За допомогою даного набору легко та швидко виявляються проблеми з герметичніст..
1200.00 грн
Без ПДВ:1200.00 грн
Бренд: Profline Нет в наличии: В наличии
Універсальний тестер призначений для діагностики різних автомобільних систем, лінії тиску та вакуумні магістралі. Даний прилад являє собою універсальний тестер для діагностики різних автомобільних систем, тиску та вакуумних магістралей. У набір входить ручний насос для створення тиску і розрядження...
1100.00 грн
Без ПДВ:1100.00 грн
Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)

Для діагностики та обслуговування двигунів автомобілів в автосервісах використовують різноманітний професійний інструмент. Щоб оцінити стан клапанів, прокладки, герметичність компонентів циліндропоршневої групи використовують тестер витоків в циліндрах або спеціальний діагностичний набір. Принцип роботи такого детектора заснований на вимірі частки повітря, який подається в циліндри.

З його допомогою проводять перевірку ступеня зношування комплексу поршень+циліндр, оцінюють прилягання клапанів, також використовують для виявлення пошкоджень прокладки вентиляційних клапанів. Універсальні прилади підходять до роботи з будь-якими типами бензинових двигунів.

Підключення тестера до двигуна здійснюється за допомогою адаптера через отвір після зняття запалення свічки. За допомогою манометра визначається показник робочого тиску в пневматичній системі та витік тиску в моторі. Комплекти для професійного використання поміщені у міцний пластиковий кейс, який зручно зберігати та перевозити.

Компанія-виробник Профлайн пропонує купити тестер витоків у циліндрах за невисокою ціною. Є такі варіанти:

  • Набір для діагностики ГБЦ із перехідниками. Підходить для бензинових ДВЗ та дизелів. До складу входить вимірювальний пристрій, насос ручний, контейнери, кришки, адаптери.
  • Універсальний пристрій для діагностики автомобільних систем, вакуумних ліній, магістралей тиску. Укомплектований ручним насосом.
  • Професійний набір для виявлення витоків у циліндрах у кейсі. До складу входить колектор із двома датчиками, гнучкі шланги, адаптери.

Як надійний постачальник, гарантуємо якість інструментів, що поставляються, і забезпечуємо оперативне виконання замовлень.

Як замовити тестер витоку в циліндрах в інтернет-магазині Profline

  • Діагностичні прилади, що пропонуються, можна замовити онлайн. У каталозі наведено опис, характеристики та ціни.
  • На придбану продукцію надається офіційна гарантія.
  • Товар завжди є в наявності, тому постачання виконується швидко.
  • Продаж тестерів здійснюється з доставкою у Харків, Київ, Дніпро, Одесу та інші міста України.

Тестери витоку в циліндрах ціна в Україні

Найменування товару Ціна
Тестер витоків в циліндрі двигуна Profline 30021 1150.00 грн
Прилад для тестування витоків у циліндрах з насосом Profline 30999 1100.00 грн
Набір для діагностики витіків з блоку циліндрів ГБЦ автомобіля з перехідниками Profline 31025 1200.00 грн

Тестери витоку в циліндрах text_v2_faq_title

text_v2_faq_question2 Тестери витоку в циліндрах?

text_v2_faq_response2

text_v2_faq_question3 Тестери витоку в циліндрах

text_v2_faq_response3

text_v2_faq_question4 Тестери витоку в циліндрах?

text_v2_faq_response4

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.