Меню
Корзина

Набір для фарбування автомобіля

Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

Набори для фарбування авто від виробника Профлайн

Вм'ятини і опуклості різного розміру, подряпини, потертості на поверхні кузова - поширені пошкодження, які отримує автомобіль при попаданні в ДТП або наїзді на перешкоду. Видалення таких дефектів виробляється на СТО шляхом рихтування та реставрації лакофарбового покриття. Після відновлення геометрії кузова та усунення деформацій виконують малярні роботи. Для цього найкраще підходить набір для фарбування автомобіля, який можна замовити в інтернет-магазині Profline. Купівля професійного комплекту набагато вигідніше придбання окремих інструментів. До його складу входять пристосування, необхідні для виконання всіх операцій по відновленню ЛКП. За ціною він обійдеться дешевше, ніж покупка окремих предметів.

Найбільшою популярністю користується фарбувальний пневматичний набір, який є у продажу в нашому онлайн-магазині. Він складається з п'яти одиниць і підходить для експлуатації в побутових умовах, на станції технічного обслуговування або в спеціалізованому автосервісі.

До його складу входять такі пристосування:

 • Краскопульт для акуратного і рівномірного нанесення фарби на поверхню кузова. Також він може застосовуватися для фарбування дерев'яних і пластмасових предметів.
 • Пістолети - продувний, для розпилювання різних рідких матеріалів, для накачування шин.
 • Спіральний поліуретановий шланг - еластичний, зносостійкий, призначений для використання в широкому діапазоні робочих температур.

Всі пристосування укомплектовані швидкороз'ємними сполуками, що забезпечує швидку заміну та підключення до компресорного обладнання.

Універсальний набір для фарбування авто містить необхідні інструменти для виконання широкого спектру робіт - фарбувальних, шиномонтажних, для антикорозійної обробки.

Основні технічні характеристики комплектуючих фарбувального набору

Переважною стороною малярних комплектів є наявність швидко-з'єднань, що значно прискорює і спрощує роботу, що складається з різних операцій. За допомогою манометра можна контролювати тиск при нанесенні автомобільної фарби, лаку, складів для захисту від корозії та інших робочих рідин.

Прилад може використовуватися для підкачки автошин, коліс мототехніки, для перевірки показника тиску стисненого повітря. Також в комплектацію входять спеціальні пристосування для видалення залишків фарби з отворів форсунок і запобігання їх засмічення.

Перед тим як купити набір для фарбування авто, слід технічні характеристики. До загальних параметрах відноситься:

 • Рекомендований робочий тиск компресорної установки - 4,0 бар;
 • Ширина факела при розпилюванні фарби - 20,0 см.
 • Споживання повітря - до 120,0 літрів в хвилину.
 • Діаметр форсунки - 1,5 мм.
 • Змінні форсунки, розмір - 1,2; 1,8; 2,0; 2,5.
 • Роз'ємне з'єднання для повітря - ¼ дюйма.

За рахунок верхнього розміщення бачка і наявності швидко-з'єднань експлуатація такого обладнання є зручною, дозволяє швидко і ефективно виконувати малярські роботи.

Як замовити фарбувальний набір для авто в інтернет-магазині Profline

У нашому спеціалізованому онлайн-магазині представлений великий вибір обладнання та пристосування для ремонту і обслуговування автомобілів в умовах автосервісу. Ми формуємо асортимент з урахуванням запитів і потреб професійних СТО, включаємо в його склад нові сертифіковані інструменти, які демонструють високу надійність і ефективність експлуатації.

Для покупців ми створили комфортні умови для покупок. У число наших переважних сторін входить:

 • Великий асортимент авто і спеціального обладнання, якість якого підтверджується сертифікатом.
 • Регулярно поповнюється склад дозволяє оперативно виконувати замовлення будь-якого обсягу.
 • На придбані інструменти надаємо офіційну гарантію.
 • На набори для фарбування автомобіля ціна встановлена на рівні, рекомендованому виробником. Додаткову економію можна отримати при покупці в період акцій, інформацію про яких можна відстежувати на сайті.
 • Продаж комплектів для фарбування здійснюється з доставкою в Київ, Харків, Дніпро, Одесу та інші міста України.

Ми зацікавлені в довгостроковому співробітництві, для постійних клієнтів у нас передбачені спеціальні програми з вигідними умовами. Чекаємо замовлень і пропозицій від постійних і нових партнерів!

Набір для фарбування автомобіля ціна в Україні

Найменування товару Ціна
Набір фарбувальний пневматичний 5 од. Profline 75300 500.00 грн

Набір для фарбування автомобіля text_v2_faq_title

text_v2_faq_question1 Набір для фарбування автомобіля?

text_v2_faq_question2 Набір для фарбування автомобіля?

text_v2_faq_response2

text_v2_faq_question3 Набір для фарбування автомобіля

text_v2_faq_response3

text_v2_faq_question4 Набір для фарбування автомобіля?

text_v2_faq_response4

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.