Меню
Корзина

Діагностичне обладнання

Компрессометр для бензинових двигунів Profline 31000 Компрессометр для бензинових двигунів Profline 31000
Популярний
Бренд: Profline Нет в наличии: В наличии
Технічні характеристики:Тип двигунів: БензинМанометр: 63 мм (3 шкали) + клапан скиданняДіапазон вимірювань: 0-300 psi; 21 кг / см2; 20 барПерехідники для підключення:Жорсткий подовжувач 160мм з гумовим наконечникомГнучкий подовжувач 310 мм, з різьбленням М14перехідник М14хМ18Пластиковий кейс для пер..
325.00 грн
Без ПДВ:325.00 грн
Компрессометр для дизельних двигунів вантажних автомобілів Profline 31020-1 Компрессометр для дизельних двигунів вантажних автомобілів Profline 31020-1
Новинка
Бренд: Profline Нет в наличии: В наличии
Як відомо, двигун справно виконує роботу при герметичності суміші. Визначити рівень тиску «на око» не вийде. Застосовуючи компрессометр дизельний «Профлайн», який можна купити у нас за ціною виробника, можна швидко виявити цілий ряд дефектів:· Низька компресія. Призводить до зносу поршнево..
1100.00 грн
Без ПДВ:1100.00 грн
Компрессометр для дизельних двигунів легкових автомобілів Profline 31020 Компрессометр для дизельних двигунів легкових автомобілів Profline 31020
Новинка
Бренд: Profline Нет в наличии: В наличии
Компрессометр для дизельних двигунів легкових автомобілів Profline 31020 - універсальний прилад, який визначає, у якому стані знаходяться деталі циліндропоршневої групи. Універсальні швидкознімні перехідники (йдуть в комплекті) економлять час спеціаліста, забезпечують надійне підключення обладн..
850.00 грн
Без ПДВ:850.00 грн
Набір для вимірювання тиску палива в інжекторних магістралях Profline 31011 Набір для вимірювання тиску палива в інжекторних магістралях Profline 31011
Новинка
Бренд: Profline Нет в наличии: В наличии
Набір для вимірювання тиску палива в інжекторних магістралях Profline 31011 з перепускним клапаном, що дозволяє скидати остаточний тиск. Найбільш універсальний і популярний у автомеханіків набір для діагностики.Комплектуеться великою кількістю перехідників і адаптерів (более 40 од.) для підключення ..
2400.00 грн
Без ПДВ:2400.00 грн
Бренд: Profline Нет в наличии: В наличии
У комплектацію приладу входять такі позиції:Манометр з подвійною шкалою – 0-150 psi; 0-10 bar;Подовжувач із гнучкою трубкою;Перехідники;Комплект адаптерів, які дозволяють підключитись практично до всіх сучасних автомобілів.Тестер допоможе перевірити, чи працює регулятор тиску, паливний насос і фільт..
750.00 грн
Без ПДВ:750.00 грн
Набір для діагностики витіків з блоку циліндрів ГБЦ автомобіля з перехідниками Profline 31025 Набір для діагностики витіків з блоку циліндрів ГБЦ автомобіля з перехідниками Profline 31025
Новинка
Бренд: Profline Нет в наличии: В наличии
Набір для діагностики герметичності головок блоків циліндрів Profline 31025 призначений для вимірюванні кількості CO2, яка знаходиться в системі охолодження. Спеціальна рідина реагує на наявність СО2, змінюючи свій колір. За допомогою даного набору легко та швидко виявляються проблеми з герметичніст..
1200.00 грн
Без ПДВ:1200.00 грн
Показано з 1 по 12 із 14 (2 сторінок)

Устаткування для діагностики авто

Якість ремонту автомобіля багато в чому залежить від того, наскільки точно будуть встановлені причини неполадок і проблемні місця. В ході візуального огляду можна виявити видимі дефекти і пошкодження, при цьому приховані поломки, проблеми з електронікою і автоматикою вимагають іншого підходу. Сучасне діагностичне обладнання для автосервісу дозволяє швидко і безпомилково визначити несправність будь-якого характеру і масштабу. Достовірний висновок дозволяє підібрати найбільш ефективний метод усунення проблем, уникнути повторних поломок авто в післяремонтного періоді і додаткових витрат.

Продаж діагностичного обладнання

Спеціалізовані станції, невеликі і великі автосервіси обов'язково повинні мати ділянку авто діагностичне. Для його оснащення, найкраще, купити обладнання для діагностики авто в інтернет-магазині виробника - компанії Profline. В такому випадку, можна отримати високоякісні прилади, інструменти та електронні пристрої для перевірки систем, електроніки і агрегатів.

Ціна встановлюється без націнки посередника, покупець отримує офіційну гарантію. Можливо виконання заявок на постачання дрібно- та середньооптові партій протягом мінімально можливих термінів. Продаж діагностичного обладнання здійснюється з доставкою в Київ, Харків, Дніпро, Одесу та інші міста України.

Види діагностичного обладнання для СТО

Щоб купити в Україні обладнання для діагностики автомобілів, досить знайти його в каталозі і оформити онлайн-замовлення. В онлайн-магазині є популярні види спецобладнання:

 • Вимірювальні прилади і тестери. Різні види тестерів застосовуються для перевірки насосів, інжекторів, акумуляторних батарей. У цю категорію входять датчики тиску масла, компресометри. Для вимірювання різних показників застосовують динамометри, кутоміри, твердоміри, мікрометри, мультиметри.
 • Сканери. Електронний пристрій, який приєднується до спеціального роз'єму, зчитує і розшифровує коди несправностей. В окремих випадках сканування є єдиним способом встановлення неполадок без демонтажу вузла або агрегату.
 • Адаптери. Застосовуються для зчитування, розшифровки і стирання кодів помилок, тестування різних механізмів, перегляду і фіксації параметрів роботи.
 • Устаткування для діагностики системи охолодження. Призначено для контролю герметичності, зниження тиску, виявлення витоку.
 • Тестери паливної системи. Комплектуються манометром, шлангом, перехідниками. Призначені для оцінки працездатності компонентів, що забезпечують подачу палива.
 • Детектори витоків в турбосістеми. Призначені для швидкого і точного виявлення витоків в Турбосістеми. У комплект входять перехідники, тому детектор можна використовувати з патрубками різного розміру.

Переваги покупки в компанії Profline

Переважною стороною послуг компанії є:

 • асортимент, який постійно розширюється;
 • проста і зрозуміла схема замовлення;
 • якість, що підтверджується гарантією;
 • мінімальна ціна на професійне діагностичне обладнання для автомобілів різних марок;
 • доставка в усі регіони України;
 • наявність фірмового сервісного центру.

Менеджери допоможуть розібратися в асортименті, сформувати замовлення і детально відповідять на питання.

Діагностичне обладнання ціна в Україні

Найменування товару Ціна
Тестер витоків в циліндрі двигуна Profline 30021 1150.00 грн
Прилад для тестування витоків у циліндрах з насосом Profline 30999 1100.00 грн
Набір для діагностики витіків з блоку циліндрів ГБЦ автомобіля з перехідниками Profline 31025 1200.00 грн
Набір для вимірювання тиску палива в інжекторних магістралях автомобіля Profline 31013 650.00 грн
Набір для вимірювання тиску палива в інжекторних магістралях автомобіля Profline 30020 750.00 грн

Діагностичне обладнання text_v2_faq_title

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.