Меню
Корзина

Динамометричні ключі

Бренд: Profline Нет в наличии: В наличии
Динамометрический ключ PROFLINE 39006 это современный слесарный инструмент от известного на Украине производителя ручного инструмента PROFLINE. Такой инструмент незаменим при ремонте современных механизмов. Для профессионального механика не новость тот факт, что механизмы требуют точности не только ..
750.00 грн
Без ПДВ:750.00 грн
Бренд: Profline Нет в наличии: В наличии
Динамометрический ключ PROFLINE 39001 это современный слесарный инструмент от известного на Украине производителя ручного инструмента PROFLINE. Такой инструмент незаменим при ремонте современных механизмов. Для профессионального механика не новость тот факт, что механизмы требуют точности не только ..
750.00 грн
Без ПДВ:750.00 грн
Бренд: Profline Нет в наличии: В наличии
Динамометрический ключ PROFLINE 39003 это современный слесарный инструмент от известного на Украине производителя ручного инструмента PROFLINE. Такой инструмент незаменим при ремонте современных механизмов. Для профессионального механика не новость тот факт, что механизмы требуют точности не только ..
750.00 грн
Без ПДВ:750.00 грн
Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)

При монтажі різних конструкцій, ремонті автомобілів важливо створювати кріплення з однаковою силою. Для таких цілей використовують спеціальний інструмент з вбудованим динамометром, за допомогою якого можна точно контролювати додається для установки кріплень зусилля. В інтернет-магазині Profline можна купити динамометричний ключ нашого виробництва. З його допомогою можна правильно встановити деталі і зібрати механізми, що гарантує їх ефективне функціонування і тривалий термін служби.

У каталозі представлений асортимент, наведені ціни і характеристики наявного в продажу інструментарію. Замовити його можна онлайн в будь-якій кількості і за доступною ціною.

Види динамометричних ключів

Візуально виріб виглядає як тріскачка. На нього нанесена шкала у вигляді манометра або цифрового дисплея. Визначення Nm означає, що одиницею виміру є ньютон на метр. Також існують варіанти з висіченим шкалою, при досягненні граничного зусилля вони видають звук.

Спецінструмент представлений наступними видами:

 • Граничні. При досягненні необхідного ступеня затягування кріплення з'являється клацання. Такі пристосування ефективні при проведенні шиномонтажних робіт, коли кілька різьбових кріплень потрібно закрутити з однаковою силою.
 • Шкальні. Мають шкалу, яка фіксує поточний момент зусилля і дозволяє стежити за процесом монтажу деталі. Застосовується для робіт, при яких відомо конкретне значення показників.
 • Стрілочні. Схожий на шкальний, але з його допомогою можна отримати інформацію як в процесі затягування, так і з встановленого елемента.

Як вибрати динамоключ?

При виборі пристосувань необхідно розібратися в різновидах і технічних параметрах, що дозволить отримати максимальну ефективність від застосування. Варто звернути увагу і на ціну динамометричного ключа для автомобіля, вона повинна бути обґрунтованою.

Також обов'язковим критерієм є розмір кріпильних елементів, з якими доведеться працювати. Відповідно до цього підбирається квадрат, який вимірюється в дюймах. На практиці найбільш затребуваними є моделі з квадратом в ½, ¼, ¾ дюйма.

Наступним важливим критерієм є момент сили, який може становити від 24 до 1500 Nm. Від конкретного показника залежить довжина виробу, яка може мати найменше значення 75 мм, найбільша - 1320 мм.

Крім того, слід брати до уваги такі параметри:

 • Діапазон крутного моменту. При часто застосуванні слід вибрати різний діапазон. При цьому краще, щоб потрібне зусилля знаходилося приблизно в середині діапазону.
 • Одиниці вимірювань, точність результату. У стрілочних моделей - найбільша похибка. Найточніший результат дає електронний прилад. Стандартні одиниці вимірювань - дюйми і ньютон-метри, яких слід дотримуватися. Це дозволить без складнощів підбирати необхідні комплектуючі і проводити операції по затягуванню.
 • Матеріал виготовлення. Для виробництва якісного інструменту використовується виключно сталь з антикорозійним покриттям.
 • Матеріал рукоятки. Динамоключ повинен зручно поміщатися в руці і не вислизати під час роботи. Тому оптимальним рішенням є металева рукоятка ергономічної форми з прогумованим покриттям.
 • Змінні насадки. Як правило, в комплекті йде як мінімум одна головка. Краще купувати змінні елементи одного і того ж виробника, які ідеально поєднуються з пристосуванням.
 • Футляр. Наявність цього аксесуара демонструє рівень виробника і забезпечує зручність для користувача.
 • Гарантія, сервісне обслуговування і наявність комплектуючих. Надійні виробники представляють все це. У них можна придбати оригінальні запчастини та при необхідності - відремонтувати.

Крім технічних характеристик, при покупці слід враховувати і конкретний напрям застосування - шиномонтажні роботи, тонкі маніпуляції з електронікою або інші операції.

Важливим фактором є ціна динамометричного ключа - не варто економити і купувати недорогий специнструмент сумнівної якості. Заощадити можна при покупці від виробника, який надає офіційну гарантію.

Типи за зовнішнім виглядом

Розрізняються динамоключі за ціною, технічними параметрами і за зовнішнім виглядом. За останньою ознакою вони діляться на такі групи:

 • «Викрутка». Застосовується при проведенні робіт з електронними пристроями.
 • Ручний - найчастіше застосовується в побутових умовах і в професійній сфері.
 • Промисловий - призначений для роботи на виробничих підприємствах.

Рекомендації по експлуатації динамометричного ключа

У процесі використання динамоключа слід дотримуватися таких правил:

 • Слід дотримуватись інструкції і вимоги заводу-виготовлювача.
 • Забороняється за допомогою інструменту зривати з'єднання.
 • Не використовувати граничних значень.
 • Захищати пристосування від вологи, забруднень і перегріву.
 • Після застосування шкалу потрібно встановити в первісну позицію.
 • Проводити професійну діагностику на стенді через кожну 1000 застосувань.

Як оформити замовлення в інтернет-магазині Profline

Динамометричний ключ купити в Україні можна в спеціалізованому онлайн-магазин нашої компанії. Ми пропонуємо великий вибір моделей і гнучкі умови для покупки, а також вигідні акції і знижки. Наявність товару та необхідну інформацію можна подивитися в каталозі.

Продаж динамоключів здійснюється з доставкою в Київ, Харків, Дніпро, Одесу та інші міста України.

Динамометричні ключі ціна в Україні

Найменування товару Ціна
Ключ динамометричний 3/8" 19-110NM Profline 39003 750.00 грн
Ключ динамометричний 1/4" 2-24NM Profline 39001 750.00 грн
Ключ динамометричний 1/2" 28-210NM Profline 39006 750.00 грн

Динамометричні ключі text_v2_faq_title

text_v2_faq_question2 Динамометричні ключі?

text_v2_faq_response2

text_v2_faq_question3 Динамометричні ключі

text_v2_faq_response3

text_v2_faq_question4 Динамометричні ключі?

text_v2_faq_response4

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.