Меню
Корзина

Гідравлічне обладнання

Бренд: Profline Нет в наличии: В наличии
Растяжка гидравлическая PROFLINE 10 тонн используется при ремонтно-кузовных работах. Набор включает: гидравлический ручной насос, гидравлический шланг, цилиндрический плунжер, резиновая головка, базовая пластина, 90° V-база, растягивающий клин, растягивающая пята, плунжерная пята, расщепленный колпа..
3950.00 грн
Без ПДВ:3950.00 грн
Показано з 1 по 12 із 62 (6 сторінок)

Особливості гідравлічного обладнання

Підвищити якість сервісу, прискорити і спростити процеси діагностики та ремонту допомагає сучасне технічне оснащення СТО. У цьому плані найбільш ефективним є гідравлічне обладнання, в категорію якого входять преси, насоси, підйомники, траверси. Принцип роботи гідравліки полягає в передачі руху за рахунок надання тиску на рідину. Таким способом утворюється механічна енергія або ж вона трансформується в енергію рідкої речовини.

Застосовують гідроінструмент для широкого спектру робіт. З його допомогою піднімають і переміщають масивні предмети, виконують запрессовку, випрессовкі і згинання різних деталей, інші роботи, що вимагають значного фізичного зусилля.

Види гідравлічного інструменту

В інтернет-магазині Profline можна купити гідравлічне обладнання для автосервісів різної спеціалізації. У продажу є наступні види інструменту:

 • Преси гідравлічні. Являють собою стаціонарний агрегат, за допомогою якого запресовують, згинають з високою точністю і ущільнюють різні деталі, демонтують агрегати. Модифікації гідравлічного інструменту розрізняються розміром штока, габаритами, вагою, зусиллям. Преси із зусиллям до 20 тонн використовуються для ремонту та обслуговування легкового автотранспорту. Управління може здійснюватися в ручному або автоматичному режимі, робочий хід і зусилля можна регулювати під конкретну задачу.
 • Кран гідравлічний підкатний. Застосовується для демонтажу і встановлення вузлів в процесі ремонту трансмісії. Має компактний розмір, може легко переміщатися з місця на місце. Завдяки складним опорам, не вимагає великого простору для зберігання.
 • Насос гідравлічний. Поширена гідравлічне обладнання для автосервісу, яке трансформує механічну енергію, що виробляється двигуном, в гідроенергію рідини. Має невеликий розмір, може працювати автономно, комбінується з пресами, кранами, гибочной та іншою технікою. Основними критеріями вибору є потужність, габарити і в'язкість робочої рідини.
 • Стійка трансмісійна. Гидрооборудование, до складу якого входить насос і циліндр. Застосовується для підйому техніки і переміщення масивних вузлів при їх демонтажі. Оснащується знімними елементами для зручного і надійного захоплення агрегатів і колесами для простого переміщення. На станціях використовується для ремонту коробки передач, трансмісії. Для обслуговування легкових автомобілів використовують моделі з вантажопідйомністю до 500 кг, для вантажівок - до однієї тонни.

Переваги товару

Якісне гідравлічне обладнання для СТО володіє такими переважними характеристиками:

 • висока ефективність в порівнянні з пневматичним, електричним інструментом, пристосуваннями з бензиновим мотором;
 • безшумна робота, що створює комфортні умови в автосервісі, які відповідають санітарно-гігієнічним норма;
 • підвищена стійкість до зношування все комплектуючих і тривалий період експлуатації;
 • економне споживання електроенергії, багато видів гідроінструмента не вимагають підключення до електромережі;
 • можливість експлуатації в різних умовах - при підвищеній вологості, сухому повітрі, при високій і низькій температурі;
 • мобільність, компактний розмір, ергономічний корпус;
 • безпека - спеціальні стопори зводять до мінімуму ризики, пов'язані з ремонтом важких агрегатів.

Як вибрати і замовити гідравліку для СТО в інтернет-магазині Profline

Щоб купити гідравлічний інструмент в Україні від виробника, перегляньте асортимент в каталозі. Тут є необхідна інформація - опис, технічні характеристики, вартість. Замовляти товар можна відразу, шляхом онлайн-покупки. Якщо буде потрібно, менеджери допоможуть розібратися і сформувати замовлення.

Як компанія, яка виробляє професійну техніку для автосервісів, підтверджуємо якість продукції офіційною гарантією та встановлюємо ціни на гідравлічне обладнання без націнки посередника. Продаж гідравлічного обладнання здійснюється з доставкою в Київ, Харків, Дніпро, Одесу та інші міста України.

Гідравлічне обладнання ціна в Україні

Найменування товару Ціна
Ремкоплект до крану гідравлічного 2 т 0-2500 мм Profline 97110-1 150.00 грн
Ремкомплект до знімача пружин гідравлічного стаціонарного 1 т. Profline 97144-1 150.00 грн
Ремкомплект до знімача коробки гідравлічного підкатного 0.5 т h1100 мм-1900 мм (з площадкою) Profline 97161-1 100.00 грн
Комплек прокладок до розпірок гідравлічних, 10 т (97060) Profline 97060-1 145.00 грн
К-т прокл. на стяжку гидравл, 10т (97101/97102) Profline 97101-1 150.00 грн

Гідравлічне обладнання text_v2_faq_title

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.