Меню
Корзина

Пневмопістолети для підкачки шин

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Пістолети для підкачки коліс в інтернет-магазині Profline

Однією з умов безпечного руху є оптимальний тиск в шинах автомобіля. Для підкачування коліс на СТО використовують спеціальний пневматичний інструмент. З його допомогою можна швидко і без зайвих фізичних зусиль накачати колесо до потрібного значення. Такі пристосування використовуються в автосервісі, автомобілісти купують їх, щоб брати з собою в дорогу і використовувати вдома.

В інтернет-магазині нашої компанії можна купити підкачування для коліс для легкових і вантажних авто. У нас великий вибір моделей і демократичні ціни від виробника.

Манометри для пістолетів

Автошини подкачивают пристроєм, до складу якого входить манометр і гнучкий шланг. На практиці застосовуються два види манометрів для пістолетів для підкачки коліс, які розрізняються технічними характеристиками:

  • Механічний - має три шкали, які мають колірну індикацію. Недорого коштує, але не дає максимальної точності вимірювань.
  • Електронний - високоточний прилад в порівнянні з механікою. Має дві кнопки для включення і виключення, зміни одиниць вимірювання. Також можна скинути дані і включити підсвічування. У деяких моделей є подвійна настройка шкали - в бар і psi.

Особливості вибору пневмопістолету для підкачки коліс

При виборі пневмопістолету для підкачки шин слід брати до уваги такі критерії:

  • Показник робочого тиску. Є ключовим параметром при виборі пневмоінструменту. Значення може перебувати в діапазоні від 10 до 15 бар.
  • Матеріал, з якого виготовлений корпус. Як правило, корпус виготовляють з легкого і міцного матеріалу, латуні, дюралюмінію та інших металевих сплавів.
  • Розмір шланга. Стандартна довжина становить 40 - 50 см. Є моделі з довжиною 100 см. Діаметр трубки варіює від 6 до 8 мм.
  • Функціональність. Сучасні прилади для накачування автошин можуть мати додатковий функціонал - відкачка, завмер, збільшення або зменшення тиску.
  • Сумісність. Підбирати пристрій слід з урахуванням виду ТС - вантажівка або легковий. Краще купувати прилади відомих брендів з гарантією якості.

У нас можна купити професійний пневматичний пістолет для підкачки шин за вигідною ціною. В асортименті представлені інструменти від виробника. Подивитися наявність товару, а також замовити його можна в каталозі.

Продаж фітингів для пневматики здійснюється з доставкою в Київ, Харків, Дніпро, Одесу та інші міста України.

Пневмопістолети для підкачки шин ціна в Україні

Найменування товару Ціна
Пневмопістолет для розпилення рідини (мовільниця) Profline 770583 145.00 грн
Пістолет для підкачування коліс із манометром пневматичний Profline 75700 195.00 грн

Пневмопістолети для підкачки шин text_v2_faq_title

text_v2_faq_question2 Пневмопістолети для підкачки шин?

text_v2_faq_response2

text_v2_faq_question3 Пневмопістолети для підкачки шин

text_v2_faq_response3

text_v2_faq_question4 Пневмопістолети для підкачки шин?

text_v2_faq_response4

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.