Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
+38(099)565-10-10 Замовити дзвінок

Про нас

Сучасне технічне оснащення, надійне в експлуатації та просте в обслуговуванні - ключова умова ефективного виконання ремонтних робіт на СТО, обслуговування транспортних засобів. Надійний партнер виробник Профлайн, забезпечує автосервіси, технічні центри та автомайстерні професійним обладнанням та інструментами для вирішення широкого спектру завдань.

Створена 15 років тому компанія є відомим у регіоні постачальником технічних засобів та комплектуючих для використання у сервісах з ремонту та обслуговування автомобілів.

Застосування прогресивних технологій, продуманий менеджмент, професійний колектив дозволяє створювати якісну продукцію, постійно розширювати асортименти, залишаючи ціни на доступному рівні.

Переваги компанії Профлайн

Наш головний пріоритет - максимальне задоволення запитів професійних СТО та автомайстерень у якісному обладнанні, інструментах та приладах. Для авторемонтного підприємства та приватного покупця ми маємо вигідні пропозиції. Кожен клієнт отримує персональне обслуговування та може особисто оцінити наші переважні сторони:

 1. Асортимент, що регулярно оновлюється, складений з урахуванням потреб автосервісів і технічних новинок світових брендів.
 2. Якісне обслуговування покупців інструментів для професійної сфери та побутового використання. Клієнт може зателефонувати, надіслати повідомлення на електронну адресу або приїхати до магазину та проконсультуватися з менеджером.
 3. Мінімальні ціни та гнучка торговельна політика, орієнтована на інтереси різних категорій покупців. Для наших партнерів діють бонусні програми та привабливі знижки, тому вони поповнюють інструментальну базу та при цьому економлять.
 4. Оформити замовлення можна на веб-сайті інтернет-магазину. У каталозі для цього є потрібна інформація, на всю продукцію надається офіційна гарантія.
 5. Доставка придбаного товару здійснюється у регіони України. При оформленні партнерської угоди та замовлення на суму від 20000 грн. доставляємо покупку безкоштовно.

Хто наші клієнти?

У нас постійно роблять замовлення:

 • Станції технічного обслуговування комерційних, вантажних, легкових автомобілів, VIP СТО, невеликі автомайстерні.
 • Компанії, що працюють у сфері пасажирських та вантажних перевезень, служби доставки.
 • Автомобілісти, любителі далеких поїздок та подорожей.

Асортимент інтернет-магазину Profline

Спеціалізація нашої компанії - продаж універсальних та спеціалізованих технічних засобів для техобслуговування, ремонту автомобілів та виконання великого списку інших робіт:

 • гідравлічне, діагностичне обладнання;
 • ручний, пневматичний, спеціальний інструмент;
 • компресори та запасні частини;
 • професійні набори інструментів.

Наш інтернет-магазин Profline відкритий для співпраці, чекає нових замовлень і пропозицій!