Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
+38(099)565-10-10 Замовити дзвінок

Манометри для компресорів

Манометри для компресорів

Манометри для компресорів від виробника Профлайн

Компресорне обладнання широко використовується в автомобільних сервісах і на виробничих підприємствах. У процесі його експлуатації важливо постійно контролювати і, при необхідності, регулювати тиск робочого середовища. Для цього установки оснащують спеціальним датчиком. В інтернет-магазині компанії Profline можна купити манометр для компресорів за вигідною ціною виробника. У продажу представлені різні моделі приладів, вибрати і замовити відповідний варіант можна на сайті шляхом оформлення онлайн-замовлення.

Принцип роботи

Прилад працює за принципом забезпечення стійкості тиску. Це досягається шляхом деформації мембрани або пружини. Одна сторона деталі фіксується зварювальним швом, друга - спеціальним пристроєм, при цьому знаходиться в натягнутому положенні.

Трібкосекторний елемент перетворює прямолінійне переміщення пружини або мембрани в рух стрілки, яка вказує на значення вимірюваного параметра.

Види манометрів для автомобільного компресора

Сучасні манометри для компресорів розрізняються за різними критеріями. Основна класифікація проводиться за призначенням:

  • Загальнотехнічні. Застосовуються, коли потрібно виміряти тиск в середовищах, які можуть контактувати з міддю або мідними сплавами.
  • Електроконтактні. Їх конструкція включає дві частини електричних контактів. Перша група відповідає мінімальному значенню тиску, друга - максимальному. Межі - приймаються робочими. Такі пристрої можуть спотворювати результат вимірювань, тому використовувати їх не рекомендується.
  • Спеціальні. Прилади, які діляться на різні групи. При використанні кисневих моделей важливо провести ретельне знежирення, оскільки при контакті забрудненого механізму з киснем може статися сильна хімічна реакція, аж до вибуху. Конструкція ацетиленових моделей виконана без використання мідних компонентів, щоб уникнути утворення вибухонебезпечних з'єднань. Основна вимога до аміачним - стійкість до розвитку корозії.
  • Еталонні. Високоточні датчики, за допомогою яких контролюють прилади інших видів. Встановлюються на грузопоршневой пристроях.

Основні технічні параметри

Щоб купити манометр для компресора в Україні у нас, слід звернути увагу на зазначені в каталозі техпараметрам:

  • Клас точності приладу - важлива технічна характеристика. Визначати її слід з урахуванням особливостей системи, для якої буде використовуватися пристрій. Чим нижче значення класу, тим точнішим буде результат вимірювань. Для отримання максимально точної інформації рекомендується використовувати моделі з високим класом. Якщо ж значення тиску в системі змінюється у великому діапазоні, то можна використовувати датчики з невисоким класом точності.
  • Діапазон вимірювань - найбільше та найменше значення параметрів, які визначають за допомогою конкретної моделі пристрою. Для випадків, коли вимірюваний параметр може мати різні показники, краще використовувати модель з широким діапазоном.

Переваги інтернет-магазину Profline

  • У каталозі нашої компанії представлений великий вибір різних за технічними характеристиками і ціною манометрів для компресора, які можна замовити онлайн.
  • У нас є великий вибір запчастин. При необхідності, наші менеджери проконсультують і допоможуть оформити заявку.
  • Як надійний постачальник, надаємо офіційну гарантію на прилади.
  • Продаж компресорних манометрів здійснюється з доставкою в Харків, Київ, Дніпро, Одесу та інші міста України.