
Для перекачування рідин і рідких миючих засобів використовують спеціальні гнучкі магістралі. На СТО, виробничих ділянках для таких цілей застосовують шланги високого тиску, виготовлені з гуми або сучасного полімерного матеріалу. Для підвищення міцності такий матеріал армують металевою сіткою, що робить його більш жорстким і стійким до механічних пошкоджень.
Одинарна армована обплетення використовується в шлангах для домашнього використання. Для застосування в професійній сфері використовують матеріал з подвійним жорстким армуванням, який здатний витримувати тиск до 400 бар.
Принцип функціонування рукава полягає в наступному. Його приєднують до миючого агрегату, насос якого нагнітає рідкий носій. Такий процес практично завжди супроводжується гідравлічним ударом, тому міцність матеріалу в даному випадку має визначальне значення.
Щоб купити в Україні шланг високого тиску за демократичною ціною виробника, замовте його у спеціалізованому інтернет-магазині нашої компанії. У нас в наявності є величезний вибір пристосувань високої якості. Замовити їх можна онлайн в каталозі або узгодити покупку з менеджером по телефону. Також у продажу є якісні фітинги - перехідники з зовнішньої і внутрішньої різьбленням, швидкороз'ємні з'єднання, набори затискачів.
Як вибрати шланг пневматичний високого тиску
Щоб Пневмошланг ефективно справлявся із завданням, при виборі слід орієнтуватися на такі параметри:
- Параметри робочого тиску. Значення цього показника може перебувати в діапазоні від 100 до 400 бар. Воно залежить від потужності компресора, мийки, з якої буде використовуватися. Якщо міцність виявиться недостатньою, може статися розрив матеріалу.
- Оптимальна температура. Гранично допустимі значення варіюють від - 40 до +135 градусів. Експлуатації в таких температурних умовах виключає механічні пошкодження і вихід магістралі з ладу.
- Діаметр і особливості фіксації. Кріплення з агрегатом і пістолетом здійснюється за схемою гайка / штуцер або гайка / гайка. При цьому РВД повинен по діаметру відповідати параметрам обладнання.
- Кріплення. Фурнітура повинна бути виготовлена зі сплаву, що містить латунь, або нержавіючої сталі - матеріалів, стійких до корозії.
- Довжина. Для побутових потреб буде достатньо довжини до 7 метрів. Для професійної сфери - від 10 - 20 метрів і більше.
Види пневмошлангів
У нас можна купити шланги високого тиску, виготовлені з різних матеріалів:
- З поліетилену (поліуретану). Призначені для гідравлічних і пневматичних систем з невеликим тиском. Можуть використовуватися для палива, масла та інших в'язких розчинів. Мають стійкість до високої і низької температури, впливу агресивних хімічних речовин і атмосферних чинників. Мають невелику вагу, тому зручні в експлуатації і транспортуванні, порівняно недорого коштують.
- Гумові. Надійні, стійкі до температурних коливань і зовнішнім факторам. За рахунок жорсткого сталевого армування витримують проколи, не рвуться і служать протягом тривалого терміну. Еластичні, при необхідності, можна розтягнути до потрібної довжини, після чого вироби повертається до первинних параметрах. Високопродуктивні, можуть з'єднуватися з іншими виробами. Продаються в бухтах.
Чому варто купити шланг високого тиску в інтернет-магазині Profline
У нас - великий вибір сертифікованої продукції, на яку надається гарантія.
На шланг високого тиску ціна за метр встановлена без націнки посередника.
Продаж пневмошлангів здійснюється з доставкою в Київ, Харків, Дніпро, Одесу та інші міста України.