Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
+38(099)565-10-10 Замовити дзвінок

Фільтри повітряні для компресора

Фільтри повітряні для компресора

Повітряний фільтр для компресора

Автосервіси, будівельні та виробничі компанії часто використовують компресорні установки. Щоб обладнання ефективно працювало протягом тривалого терміну, його деталі були захищені від прискореного зносу, повітря, що використовується, має бути добре очищене від пилу, частинок масла та інших домішок. Функцію очищення виконує елемент, що фільтрує, який підлягає періодичній заміні. Щоб купити фільтр для компресора в Україні гарантованої якості, замовте його в нашому інтернет-магазині. У нас представлений великий вибір комплектуючих для різних моделей, які можна придбати за ціною виробника.

Особливості повітряного фільтра для компресора

Різні моделі фільтрів для компресорів забезпечують різний рівень очищення повітря від забруднень та захисту робочих деталей. За таким критерієм і залежно від розміру частинок, що вловлюються, запчастини поділяються на такі класи:

 1. Перший - затримує частки будь-якого розміру.
 2. Другий - понад 1,0 мкм.
 3. Третій - від 10,0 мкм.

До технічних параметрів, на які слід звертати увагу при підборі, відноситься пропускна здатність запчастини, тиск, а також діаметр шлангів та різьбової частини. Металевий корпус розрахований на підвищені навантаження та забезпечує тривалий термін використання.

Основні вимоги

Перш ніж купити фільтри для компресорів, потрібно ретельно вивчити характеристики конкретних моделей, які поєднуються з конкретним варіантом агрегату. У будь-якому випадку фільтруючий елемент повинен бути якісним, відповідати ГОСТ та таким вимогам:

 • Грязеємність - показник ефективності, що демонструє здатність затримувати певний обсяг забруднень та залежить від розміру частки.
 • Параметр гідравлічного опору. Невелике значення вказує на можливість легко працювати з матеріалом, у якого висока густота та в'язкість.
 • Корпус повинен бути міцним, стійким до деформацій та різних пошкоджень, а також до впливу несприятливих факторів.

Переваги інтернет-магазину Профлайн

В онлайн-магазині нашої компанії представлений широкий вибір оригінальних запасних частин для компресорних агрегатів, що використовуються на СТО, будівництві, виробництві. Замовити їх можуть юридичні особи та приватні клієнти, для яких у нас створені вигідні умови:

 • Асортимент, що регулярно оновлюється, і склад, що поповнюється. Продукція завжди є у наявності, достатньому для виконання великих замовлень.
 • Комплектуючі, що пропонуються, виготовлені в заводських умовах, відповідають нормам державних стандартів, супроводжуються офіційною гарантією.
 • Замовити товар можна у каталозі, в якому є докладний опис, технічні характеристики та ціни конкретної запчастини.
 • Наші менеджери на запит надають консультації та додаткову інформацію, допомагають розібратися в асортименті.
 • Для постійних покупців передбачені спеціальні умови та пропозиції.

Продаж повітряного фільтра для компресора здійснюється з доставкою в Харків, Київ, Дніпро, Одесу та інші міста України.