
Компресор в інтернет-магазині Profline
При проведенні авторемонтних робіт практично завжди використовується стиснене повітря. Для організації процесу його стиснення і подачі буде потрібно купити компресор повітряний - спеціальну енергетичну машину. В автосервісах воно використовується для вирішення наступних завдань:
- для накачування автомобільних і велосипедних шин;
- фарбування кузова і інших елементів;
- продувки і очищення мотора, радіатора, різних деталей;
- при приєднанні миючого пістолета - для мийки автомобіля;
- для проведення піскоструминної обробки;
- для забезпечення функціонування пневматичного інструменту - шуруповерта, дрилі, фарбопульта.
В асортименті інтернет-магазину є такі види енергомашін і комплектуючих:
- Поршневий компресор для СТО.
- Запасні частини.
- Компресорні головки.
Подивитися ціну повітряного компресора і його технічні характеристики можна в каталозі.
Конструкція і основні технічні характеристики
Машина являє собою насос, який працює в автоматичному режимі, подає повітряний потік або газову суміш під високим тиском. Для її функціонування використовується електричний мотор або ДВС. Найбільш поширеним типом є поршневий, в конструкцію якого входять такі компоненти:
- силова установка;
- ресивер;
- блок поршнів;
- статор;
- шків з ремінною передачею;
- фільтр;
- механізм для регулювання тиску;
- патрубки;
- амортизатори;
- колеса;
- механізм для зливу конденсату.
Під час експлуатації поршень здійснює зворотно-поступальні рухи, в результаті чого досягається потрібний тиск. Такий пристрій характеризується економічністю і може експлуатуватися в будь-яких умовах.
Перед тим як купити компресор для СТО, потрібно проаналізувати його технічні параметри. До основних показників відносяться:
- Тиск. У малопотужних пристроїв для побутового застосування воно становить 6 - 8 бар. У моделей, розрахованих на професійне застосування, знаходиться в межах від 8 до 10 бар. Така модифікація є найбільш поширеною. Вузькоспеціалізовані види мають значення вище 10 бар.
- Обсяг накопичувального ресивера. У моделей для домашнього використання він складає 5 - 25 л. Якщо потрібно купити компресор для автосервісу, краще вибрати модель з об'ємом від 50 до 100 літрів.
- Продуктивність. Ключовий критерій, який потрібно враховувати при виборі техніки. На нього впливає потужність мотора і особливості конструкції. При цьому слід пам'ятати, що часто виробники вказують показник на вході, а похибка на виході може становити до 20%. Наприклад, якщо у побутового апарату вказана продуктивність 100 л / хв., То фактично він становитиме 80 л / хв. Для професійного використання слід вибирати машину, яка працює з продуктивністю 500 - 800 літрів на хвилину.
Техніка може бути стаціонарної - застосовується в умовах промислових підприємств, або мобільного - легко переміщується і підходить для невеликих і середніх станцій техобслуговування.
Види компресорів
Купувати недорогий повітряний компресор слід, виходячи з характеру і обсягу завдань. При цьому важливо враховувати і особливості пристроїв, які класифікується за різними ознаками:
- За системою змащення. Масляні агрегати з інтегрованою системою розподілу мастильної рідини продовжують термін служби всіх компонентів, зменшують їх знос. Вони підходять для експлуатації в гаражах і в автомайстерень. У процесі роботи в струмінь потрапляють маслянисті частки, що покращує мастило пневматичного інструменту. Спеціальні фільтри встановлюють, коли не допускаються домішки масла.
- Безмасляний апарат подає чистий, без домішок, повітряний потік і ділиться на поршневий, спіральний і гвинтовий тип. Поршнева техніка є міцною і довговічною, має середню потужність, може застосовуватися дому та в сервісах. Гвинтові має два гвинтових стрижня, повітря стискається в основний ємності, тому процес відбувається без ресивера. Спіральний - складається з обертової і нерухомою спіралей. Тому всмоктування відбувається безшумно і практично без витоку.
- По виду приводу. З ремінною передачею - мають високу продуктивність, тривалий термін експлуатації. Межа нагнітання складає 15 бар, широко застосовуються на промислових підприємствах. Моделі з прямою передачею - порівняно дешеві повітряні компресори, трохи важать, рідко виходять з ладу, розраховані на роботу з перервами.
- По розташуванню ресивера. Горизонтальне розташування на колесах - стандартний варіант. Якщо для установки виділено обмежений простір, використовують модифікацію з вертикальним ресивером, яка зустрічається рідше.
- За кількістю циліндрів. Машина з одним циліндром розрахована на роботу з перервами. Кілька циліндрів створюють додатковий обсяг, тому можуть функціонувати тривалий час без зупинки.
- За типом двигуна. Установки з електродвигуном вимагають підключення до електромережі, не утворюють вихлопу, можуть використовуватися в закритих приміщеннях. Моделі з ДВС - потужні, високопродуктивні, автономні, часто встановлюються на великих об'єктах.
- За кількістю конекторів. Чим більше перехідників, тим більше одиниць пневмоинструментов можна підключити.
Де купити компресор в Україні?
Компанія Profline виробляє професійне обладнання для СТО, тому в інтернет магазині повітряних компресорів можна порівняно недорого купити сучасну оснащення. Замовляти товар можна онлайн, асортимент, опис, вартість наведені в каталозі. На всю продукцію надається офіційна гарантія. Якщо знадобиться консультація, менеджери детально відповідять на питання.
Продаж компресорної техніки здійснюється з доставкою в Київ, Харків, Дніпро, Одесу та інші міста України.